پیام فرستادن

افزودنی های غذایی حیوانات افزودنی های غذایی مخلوط حیوانات میکروب (محصولات خوک متوسط و بزرگ)

1000
MOQ
USD 1-3/bag
قیمت
افزودنی های غذایی حیوانات افزودنی های غذایی مخلوط حیوانات میکروب (محصولات خوک متوسط و بزرگ)
امکانات گالری توضیحات محصول درخواست نقل قول
امکانات
مشخصات
مسیر اداره: دهانی
نام محصول: افزودنی های خوراک دام
بسته بندی: کارتن
تولید کننده: chuangxin
فرم: پودر
نوع: دهانی
نشانه: دامپزشکی
اطلاعات اولیه
محل منبع: هنان چین
نام تجاری: CXBT & ShowVet
گواهی: GMP OEM ISO9001 Veterinary Drug Production License
شماره مدل: افزودنی های خوراک دام
پرداخت
جزئیات بسته بندی: کارتن
زمان تحویل: 15 روز کاری پس از پرداخت
شرایط پرداخت: L/C، D/A، D/P، T/T، Western Union، MoneyGram
قابلیت ارائه: 50000 کیسه در هفته
توضیحات محصول

افزودنی های غذایی حیوانات افزودنی های غذایی مخلوط حیوانات میکروب (محصولات خوک متوسط و بزرگ)

ترکیب

نام مواد اولیه ارزش استاندارد مقدار را تنظیم کنید
Bacillus subtilis ≥10000 CFU/kg 50000
Bacillus licheniformis ≥10000 CFU/kg 50000
Lactobacillus plantarum ≥10 میلیارد CFU/kg 2000
Lactobacillus acidophilus ≥10 میلیارد CFU/kg 2000
Enterococcus faecalis ≥10 میلیارد CFU/kg 2000

مکانیسم پیشگیری و درمان بیماری

1. استعمار و تاثیر اشغال فضا، محدود کردن رشد باکتری های بیماری زا

پروبیوتیک ها از استعمار باکتری های بیماری زا با رقابت با باکتری های بیماری زا برای گیرنده های چربی و قند پیچیده در میکروویلی اپیتلیال روده جلوگیری می کنند.پروبیوتیک ها به لبه ی برس و لایه ی مخاطی میکروویلی ها بدون اینکه توسط پریستالسیس روده ای شسته شوند، چسبیده اند.، و با میکروارگانیسم های بیماری زا برای مواد مغذی محدود و سایت های زیست محیطی رقابت می کنند. پروبیوتیک ها این سایت ها را اشغال می کنند،که منجر به شکست استعمار میکروارگانیسم های بیماری زا و دفع آنها با مدفوع می شود..

2ارزش pH روده را کاهش می دهد و تولید باکتری های بیماری زا را مهار می کند.

باکتری های مضر در روده نسبت به تغییر pH بسیار حساس هستند. پروبیوتیک ها تعداد زیادی اسید آلی مانند اسید لاکتیک،اسید اسیدیک و اسید کره ای در فرآیند متابولیک، که کاهش pH را تسریع می کند و باعث رشد باکتری های بیماری زا نمی شود. تعداد باکتری های مضر مانند Escherichia coli و Salmonella به شدت کاهش می یابد.و میزان ضد باکتری بیش از 80 درصد است..

3. جذب بیولوژیکی اکسیژن برای ایجاد یک محیط بی هوا

در شرایط عادی، میکروارگانیسم های روده عمدتا باکتری های بی هوا هستند، در حالی که باکتری های بیماری زا عمدتا باکتری های هوا هستند.باکتری های هوازی (Bacillus subtilis و Bacillus licheniformis) در پروبیوتیک ها به شکل اسپور وارد دستگاه روده حیوانات می شوند.، به سرعت جوانه می زنند، در دستگاه روده رشد می کنند، به سرعت اکسیژن آزاد را در محیط مصرف می کنند و محیط بی هوا ایجاد می کنند که باعث رشد باکتری های غالب طبیعی می شود،به منظور بازگرداندن باکتری های اختلال عملکرد به حالت عادی و دستیابی به هدف پیشگیری و درمان بیماری.

4. تولید آنتی بیوتیک و کشتن باکتری های مضر

در فرآیند متابولیسم، پروبیوتیک ها آنتی بیوتیک هایی مانند بوتیریسین و لاکتوباسیلی تولید می کنند که می توانند باکتری های مضر مانند Escherichia coli، Salmonella و Staphylococcus aureus را از بین ببرند.

5- عملکرد ایمنی بدن را افزایش می دهد و بروز بیماری های دام و مرغ را کاهش می دهد

پروبیوتیک ها غلظت ایمونوگلوبولین و فعالیت ماکروفاژ ها را بهبود می بخشند، یعنی سطح ایمنی سلولی و ایمنی هومورال را بهبود می بخشند.تاثیر پروبیوتیک ها بر ایمنی عمدتا در جنبه های زیر منعکس می شود: ترویج توسعه اندام های ایمنی؛ افزایش فعالیت ماکروفاجها؛ محصولات که بر سطح آنتی بادی و سیتوکین ها تأثیر می گذارند؛ فعال کردن و افزایش سطح پاسخ ایمنی خاص.

ویژگی های محصولات پروبیوتیک

1. ترکیب پنج باکتری: باکتری های مختلف در قسمت های مختلف نقش دارند. Bacillus subtilis و Bacillus licheniformis به باکتری های هوازی تعلق دارند.و محل عمل از دهان تا جیونوم است.باکتری های اسید لبنی و مخمر به باکتری های بی هوا هستند، و محل عمل از معده تا ایلیوم میانی است؛ Clostridium butyricum به باکتری های بی هوا است.و محل عملش بعد از روده استپنج نوع پروبیوتیک به دقت با هم تطبیق یافته و با مزایای ترکیب شده اند که اثر همبستگی دارند.

2ضد اسهال: محتوای بوتریسین، متابولیت گونه ثبت شده کلستریدیم بوتریکوم، 10 برابر بیشتر از گونه معمولی است.و دارای مهار قوی تری در مورد میکروارگانیسم های بیماری زا مانند Escherichia coli روده است.، سالمونلا و کلستریدیوم؛ اسید بوتریک، متابولیتی که در همان زمان تولید می شود، مواد مغذی مستقیم غشای کوریون روده است،کاهش بروز بیماری های روده ای، و به طور قابل توجهی پدیده اسهال، تغذیه بیش از حد، یبوست و غیره را بهبود می بخشد.

3- مقاومت در برابر بیماری را افزایش می دهد: تمام سویه ها دارای فعالیت بیولوژیکی پایدار و مقاومت قوی در برابر استرس هستند.میزان بروز فلور روده حیوانات با تنظیم تعادل فلور روده و بهبود محیط میکروبی روده بهبود می یابد. می تواند رشد میکروارگانیسم های بیماری زا را مهار کند ، ایمنی بدن حیوانات را افزایش دهد ، توانایی مقاومت در برابر بیماری را افزایش دهد ، شیوع و مرگ و میر حیوانات دوست داشتنی را کاهش دهد ،و کاهش هزینه داروها.

4رشد را ترویج می دهد: پروبیوتیک های این محصول پروبیوتیک های تولید کننده آنزیم هستند که آمیلاز، پروتئاز، لیپاز، گلیکوسیداز و سلولاز را تولید می کنند.آنها در کنار آنزیم های گوارشی در حیوانات در دستگاه گوارشی نقش دارند، عملکرد گوارشی را بهبود می بخشد، نرخ تبدیل مواد غذایی را بهبود می بخشد و نسبت گوشت مواد غذایی را کاهش می دهد، ویتامین های B، اسیدهای آمینه، عوامل ناشناخته رشد و سایر مواد مغذی را ترکیب می کند،به طور مستقیم آمینو اسید های ضروری و ویتامین های مختلف را برای حیوانات فراهم می کند، متابولیسم مواد مغذی حیوانات را افزایش می دهد، رشد دام و مرغ را ترویج می دهد و چرخه تغذیه را کوتاه می کند.

5- محیط پرورش را پاک کنید: محتوای آمونیاک، بوی و سایر گازهای مضر را در خانه کاهش دهید، آلودگی پشه و مگس را کاهش دهید و بهداشت محیط پرورش را محافظت کنید.به طور موثر از ایجاد بیماری های تنفسی در حیوانات جلوگیری کنید و شیوع بیماری های تنفسی را کاهش دهید.

6. بدون مقاومت: این محصول هیچ آنتی بیوتیک، هورمون رشد و مواد مخدر غیرقانونی اضافه نمی کند.تخم مرغ و شیر مواد غذایی سبز با کیفیت خوب هستند و با استاندارد ملی ایمنی مواد غذایی بدون آلودگی مطابقت دارند..

دستورالعمل ها

برای تغذیه مخلوط، 200 گرم در هر تن خوراک استفاده می شود.

روش مخلوط کردن: ابتدا با مقدار کمی حامل مانند آرد ذرت مخلوط کنید و سپس به طور مساوی با مواد غذایی مخلوط کنید.

این دارو برای استفاده فوری آماده است و اثر آن پس از استفاده در عرض 3 روز بهتر خواهد شد.

احتیاط ها

پس از باز کردن کیسه، هر چه زودتر از آن استفاده کنید. اگر از آن استفاده نشده باشد، دهان کیسه باید بسته شود تا از قالب جلوگیری شود.

بسته بندی

500 گرم

محصولات توصیه شده
با ما در تماس باشید
تماس با شخص : Dax.Yang
تلفن : 13653816731
حرف باقی مانده است(20/3000)