پیام فرستادن
aboutus

نمایه شرکت

برای مشاهده VR شرکت ما کلیک کنید.

Henan Chuangxin Biological Technology Co., Ltd.

 

معرفی شرکت

 

Henan Chuangxin Biological Technology Co., Ltd. یک شرکت سهامی در مقیاس بزرگ با فناوری پیشرفته است

ادغام تحقیق و توسعه، تولید، فروش و خدمات پس از فروش داروهای حیوانی.را

سرمایه ثبت شده اولیه شرکت 10.1 میلیون یوان است.در دسامبر 2012، یک بار با بالا

نمره قبولی هشت خط تولید داروهای دامپزشکی GMP وزارت بهداشت را به دست آورد

کشاورزی دولتیفرم های دوز تولید شامل پودر، استخراج چینی است

طب سنتی، تزریق در حجم زیاد و کم، مواد ضدعفونی کننده، افزودنی های خوراک و غیره.

تمام کارگاه ها به تولید خودکار کامل دست یافته اند.به عنوان استاندارد GMP شناخته می شود

کارخانه نمونه داروهای دامپزشکی در استان هنان.این شرکت دارای چندین بخش از جمله

دپارتمان پزشکی طیور Chuangxin، بخش پزشکی خوکی Xinbang Huifa، Chuangxin Aquatic

بخش محصولات، بخش مواد خام و بخش توسعه خارج از کشور.

Henan Chuangxin Biological Technology Co., Ltd.

 

Henan Chuangxin Biological Technology Co., Ltd.

 

 

 

تاریخ

Henan Chuangxin Biological Technology Co.، Ltd. یک شرکت سهامی با تکنولوژی بالا در مقیاس بزرگ است که تحقیق و توسعه ، تولید ، فروش و خدمات پس از فروش داروهای حیوانات را ادغام می کند.سرمایه اولیه ثبت شده شرکت 10.1 میلیون یوان است.در دسامبر 2012 ، یکبار با امتیاز بالا ، پذیرش هشت خط تولید داروهای GMP دارویی دامپزشکی از وزارت کشاورزی ایالت به تصویب رسید.اشکال دوز تولید شامل پودر ، استخراج طب سنتی چینی ، تزریق حجم زیاد و کوچک ، ضدعفونی کننده ها ، افزودنی های خوراک و غیره بود.همه کارگاه ها به تولید کامل خودکار دست یافته اند.معروف به GMP استاندارد کارخانه داروهای دامپزشکی در استان هنان.این شرکت دارای چندین بخش از جمله بخش پزشکی مرغ Chuangxin ، بخش پزشکی خوک Xinbang Huifa ، بخش محصولات آبزی Chuangxin ، بخش مواد اولیه و بخش توسعه خارج از کشور است.

Chuangxin Biology به طور فعال با کالج ها و دانشگاه ها همکاری می کند و روابط طولانی مدت با دانشگاه کشاورزی چین جنوبی ، دانشگاه کشاورزی نانجینگ ، دانشگاه کشاورزی هنان ، دانشگاه اقتصاد خصوصی پکن ، دانشکده دامپروری ژنگژو و سایر دانشگاه ها ایجاد کرده است ، که به طور فعال تحقیقات علمی دانشگاه را متحول می کند. نتایج ، و ترکیب تولید ، آموزش و تحقیق ، ترکیبی از تئوری و عمل تولید.این شرکت دارای 3 پزشک ، 17 فوق لیسانس و 83 درصد از کارکنان دارای مدرک دانشگاهی یا بالاتر هستند.یک تیم حرفه ای با تحصیلات بالا و با کیفیت بالا ایجاد شده است.

این شرکت 17 سال بر تحقیق و توسعه داروهای ضد ویروسی طب چینی متمرکز بوده است و همواره متعهد به تحقیق در مورد عصاره های دارویی چینی حیوانات بوده است.برای اولین بار ، این مفهوم "مبارزه با سم با سم" را برای درمان بیماریهای ویروسی طیور و دام مطرح کرد ، عصاره طب سنتی چینی حیوانات مانند سم وزغ و کانتاریدین در تهیه داروهای دامپزشکی و درمان دقیق استفاده شد. اثر حاصل شدسه داروی جدید سطح ملی Jingen Injection ، Xinqi ، Qingjie Mixture و Shuanghuanglian Oral Liquid همه پیشرفت های جدیدی در زمینه استفاده از عصاره های حیوانی طب چینی هستند.در پاسخ به ایمنی مواد غذایی فعلی ، دولت پی درپی سیاست های مربوطه را معرفی کرده است و اجرای داروهای تجویزی و داروهای بدون نسخه محدودیت های زیادی را برای آنتی بیوتیک ها اعمال کرده است.به منظور برآوردن نیازهای فعلی در مقیاس بزرگ پرورش ، این شرکت یک مرکز دارویی ویژه برای مزارع پرورش مقیاس بزرگ (Groups) با پرورش سبز و بدون آنتی بیوتیک تأسیس کرد.با در نظر گرفتن طب سنتی چینی به عنوان بدنه اصلی ، همراه با فناوری مدرن و استفاده از آنتی ویروس دارویی چینی به عنوان نقطه عطف پیشرفت ، یک راه بهداشتی جدید برای مزارع وسیع "سه کشت" و "چهار پیشگیری" ایجاد کرده است.

مردم Chuangxin مصمم هستند که به پرورش دهندگان جهان اجازه دهند از چرخه دامداری آنتی بیوتیک خارج شده و کیفیت گوشت طیور را بهبود بخشند.در شرایط جدید ، Chuangxin Biotech یک رویکرد منحصر به فرد با هدف "ساخت داروی وجدان ، اطمینان بخشیدن به داروها" ، پیشبرد طب سنتی چینی و بهبود کیفیت گوشت و تخم مرغ و طیور از طریق مراقبت های بهداشتی طب سنتی چینی توسعه داده است. و روشهای پیشگیری ، درمان را به یک رفتار اضافی تبدیل می کند ، باعث می شود گوشت سبز ، تخم مرغ ، شیر و ماهی به سفره مردم جهان بیایند و Chuangxin مطمئناً در صنعت دامپزشکی برجسته خواهد شد.سرانجام ، مردم Chuangxin مایل به همکاری با اکثریت پزشکان دامپزشکی هستند تا برای ایجاد ایمنی غذای انسان سخت تلاش کنند.

سرویس

Henan Chuangxin Biological Technology Co.، Ltd. یک شرکت سهامی بزرگ است که تحقیق و توسعه ، تولید و فروش و خدمات پس از فروش داروهای حیوانات را ادغام می کند.سرمایه اولیه ثبت شده شرکت 10.1 میلیون CNY است.در دسامبر 2012 ، یکبار امتیاز بالا ، پذیرش هشت خط تولید GMP وزارت کشاورزی را به همراه داشت.اشکال دوز تولید شامل پودر/پیش مخلوط ، تزریق حجم کم استریل نهایی (از جمله استخراج داروی چینی)/تزریق نهایی غیر استریل حجم زیاد استریل شده (از جمله استخراج داروهای سنتی چینی)/محلول مایع خوراکی (از جمله استخراج طب سنتی چینی) ، ضدعفونی کننده بدون کلر (مایع) و سایر اشکال دوز.معروف به GMP استاندارد کارخانه داروهای دامپزشکی در استان هنان.

Chuangxin Biology به طور فعال با کالج ها و دانشگاه ها همکاری می کند و روابط طولانی مدت با دانشگاه کشاورزی چین جنوبی ، دانشگاه کشاورزی نانجینگ ، دانشگاه کشاورزی هنان ، دانشکده اقتصاد خصوصی دانشگاه پکن ، دانشکده دامپروری ژنگژو و سایر دانشگاه ها ایجاد کرده است ، که به طور فعال دانشگاه علمی را متحول می کند. نتایج تحقیقات ، و ترکیب تولید ، آموزش و تحقیق ، ترکیبی از تئوری و عمل تولید.از سال 2017 تا 2020 ، این شرکت دارای گواهینامه سیستم GB/T19001-2016ISO9001: 2015 ، شرکت فهرست شده دوربین مدار بسته و معاون دبیرکل انجمن افزودنی های خوراک هنان بود.

تیم ما

در اصل داروهای ضد ویروسی پیشرو در چین ، داروهای عصاره داروهای چینی مانند سم وزغ و کانتاریدین ایجاد شده است.

فرم های دوز تولیدی تمام داروهای دامپزشکی را پوشش می دهد ، همه کارگاهها تولید کامل خودکار را درک کرده اند.

معروف به GMP استاندارد کارخانه داروهای دامپزشکی در استان هنان.

این شرکت دارای 3 پزشک ، 17 فوق لیسانس و 83 درصد از کارکنان دارای مدرک دانشگاهی یا بالاتر هستند.یک تیم حرفه ای با تحصیلات بالا و با کیفیت بالا ایجاد شده است.

 

با ما در تماس باشید
تماس با شخص : Mr. Dax.Yang
تلفن : 13653816731
حرف باقی مانده است(20/3000)