موسسه نظارت بر داروهای دامپزشکی چین "استفاده علمی از داروهای ضد میکروبی دامپزشکی" علم و فناوری را برای فعالیتهای حومه راه اندازی کرد.

August 26, 2021
آخرین اخبار شرکت موسسه نظارت بر داروهای دامپزشکی چین "استفاده علمی از داروهای ضد میکروبی دامپزشکی" علم و فناوری را برای فعالیتهای حومه راه اندازی کرد.

به منظور ارتقاء یادگیری و آموزش تاریخ حزب ، کار عملی "من برای توده ها کارهای عملی انجام می دهم" اجرا شد.در 26 آگوست ، "استفاده علمی از داروهای آنتی باکتریال دامپزشکی" علم و فناوری رفتن به فعالیت در حومه م Instituteسسه بازرسی داروهای دامپزشکی چین در شهر Longhu ، شهر Xinzheng ، شهر Zhengzhou ، استان هنان ، برگزار شد.این رویداد توسط اداره دامپروری و دامپزشکی وزارت کشاورزی و امور روستایی ، موسسه نظارت بر داروهای دامپزشکی چین ، اداره کشاورزی و امور روستایی استان هنان ، اداره کشاورزی و روستایی ژنگژو ، دولت شهر Longhu و شرکت بیوتکنولوژی Henan Chuangxin حمایت می شود. . ، آموزشی ویبولیتین

این فعالیت با موضوع "استفاده علمی از داروهای ضد میکروبی دامپزشکی برای کمک به توسعه باکیفیت دامداری" متمرکز است و هدف آن ارتقاء بیشتر "استفاده علمی از داروهای ضد میکروبی دامپزشکی" رله های رفاه عمومی و فعالیت های نمایشی کاهش استفاده از میکروب ها است. وزارت کشاورزی و امور روستایی.مشاوره و انتشار مطالب علمی رایج برای تبلیغ علمی دانش دامپزشکی در اکثر شرکتهای پرورش و مزارع (خانوارها) استفاده می شود.

معاون مدیر Gao Guang در این رویداد شرکت کرد و بر لزوم تداوم ارتقاء علم و فناوری به روستاها و رواج علم ، حل شبهات ، راهنمایی شرکت های پرورش و مزارع پرورش (خانوارها) برای درک بهتر داروهای دامپزشکی ، حل مشکلات تولید واقعی تأکید کرد. ، و اجازه دهید افراد در حال پرورش یاد بگیرند که از داروهای دامپزشکی به صورت علمی و ایمن استفاده کنند ، استفاده از داروهای ضد باکتریایی دامپزشکی را کاهش دهند ، برای حل مشکل باقی مانده داروهای دامپزشکی تلاش کنند ، و ایمنی غذای مشتق از حیوانات ، ایمنی سلامت عمومی و ایمنی محیط زیست را حفظ کنند.

در طی این رویداد ، کارشناسان موسسه کنترل داروهای دامپزشکی چین ، شاخه دارویی حیوانات از انجمن دامپزشکی و دامپزشکی چین و موسسه دامداری و تحقیقات دامپزشکی هنان در محل سخنرانی و آموزش کردند و با یکدیگر ارتباط برقرار کردند. -مواجهه با تکنسین های دامپزشکی مردمی و کشاورزان برای حل مشکلات تولید و پرورش.مشکلات عملی."استفاده علمی از داروهای ضد باکتری دامپزشکی" را برای اکثر افراد در حال پرورش صادر کرد و "راهنمای دانش در مورد استفاده ایمن از داروهای دامپزشکی" ، "دانش در مورد استفاده ایمن از داروهای ضد میکروبی دامپزشکی" ، "راهنمای اصالت و شناسایی ایمنی داروهای دامپزشکی "و" دانش در مورد استفاده ایمن از واکسن های دامپزشکی "بیش از 2000 کتاب علمی محبوب مانند مجموعه" راهنما "وجود دارد.

در روز رویداد ، ما برای انجام "جشن مشترک و همکاری مشترک" به ساختمان Longhu Town ، شهر Xinzheng رفتیم ، مجموعه ای از "راهنمای استفاده استاندارد از داروهای دامپزشکی مزرعه پرورش" را به کتابفروشی کشاورز روستای Dazhao ارائه دادیم. ، و برای بررسی وضعیت پرورش گوشت گوشتی به پایگاه تظاهرات آنشون رفت ، کتابهای علمی متداول را به کشاورزان ارائه کرد.